Document

Nasza Oferta

Document

Wytwarzanie materiałów samoprzylepnych

Powlekanie klejem – bezpośrednie (klej podawany z głowicy) nanoszenie kleju termo-topliwego (hot melt) na różnorodne materiały w nawojach i “sztywnych” płytach.
Linia klejowa “hot mel” służy do produkcji błon klejowych i taśm dwustronnie przylepnych na bazie klejów termo-topliwych; możemy też wytwarzać taśmy dwustronne z użyciem błon klejowych “obcych” w kombinacji z własnymi; istnieje też możliwość powlekania klejem termoreaktywnym (studzonym przed zwijaniem materiału, bez konieczności zabezpieczania papierem, albo folią silikonowaną) – po podgrzaniu klej zaczyna znów kleić.

Nakładanie błon klejowych i taśm dwustronnie przylepnych na różnorodne materiały w nawojach i "sztywnych" płytach (błony klejowe i taśmy - własne i "obce")

Laminarki transferowe służą do nakładania błon klejowych i taśm dwustronnie przylepnych zabezpieczonych papierem silikonowanym (lub silikonowaną folią).

linia klejowa "hot melt " i laminarki transferowe

Łączenie klejowe / sklejanie materiałów klejami termo-topliwymi (bezpośrednie i przy użyciu błon klejowych oraz taśm dwustronnie przylepnych.